מה אומרים עלינו

בתהליך חיפוש העבודה ליוותה אותי מיטל המקסימה אשר היתה קשובה ורצינית. שלחה לי תיאורים מדויקים על החברה והתפקיד ונתנה לי הרגשה שאני בידיים טובות. מדולה עובדים עם חברות ממש טובות בשוק. נפתחו לי הרבה הזדמנויות טובות ובזכותן מצאתי את התפקיד הבא שלי. תודה רבה למיטל ומדולה!
Software Development Team Leader
לא מזמן חיפשתי עבודה חדשה. פניתי לחברת מדולה והם הציעו לי מגוון משרות מעניינות מחברות המובילים בשוק והשקיע בליווי של כל התהליכים. תוך זמן קצר מצאתי עבודת חלום שלי. רוצה להגיד תודה מכל הלב על היחס, מקצוענות וליווי אישי למיטל וצוות.
Backend Developer
מיטל ליוותה אותי באופן אישי בתהליך חיפוש העבודה, בזכותה הגעתי להרבה ראיונות עבודה שהתאימו לתפקיד שחיפשתי. מיטל ליוותה אותי לכל אורך הדרך, ונתנה לי טיפים מצוינים איך לגשת לראיון ורקע על החברה אליה אני מגיעה לראיון. לאחר הראיון היא עמדה איתי ועם החברה בקשר כדאי לדעת איך לקדם את הדברים. בזכותה מצאתי משרה שמתאימה לי בול בחברה מצוינת.
מפתחת אלגוריתם
שני היקרה רוצה להודות לך על התמיכה הליווי והפרגון לכל אורך תהליך הקליטה והגיוס שלי בחברה. התאמה מדויקת עבורי.
DevOps Team Lead
שני רק רציתי להגיד לך המון תודה - נפלה בחיקי ההזדמנות שליווית אותי בתהליך הגיוס. החברה הראשונה שהצעת לי היא החברה שאיתה חתמתי אתמול ואם לומר את האמת בלעדייך זה לא היה קורה. בהתחלה לא ממש רציתי, די התנגדתי ואת לא לחצת. המשכנו הלאה ומדי פעם הזכרת לי את אותה חברה ככה בעדינות. בסוף הסכמתי, המבחן היה לא פשוט אבל בסוף התקבלתי. הייתה לך אחלה אינטואיציה וקלעת בול למקום שחיפשתי מבחינת החומר האנושי. המון תודה על הרגישות והקשב, מעריך מאוד, רותם
רותם
DevOps Engineer
שני יקרה, אחרי הרבה חושבים והמון התלבטות, החלטתי לחתום בחברה אחרת. זאת לא הייתה החלטה פשוטה ואני מקווה שזאת ההחלטה הנכונה, פשוט תמיד תפסתי מהחברה הזאת וקשה לי מאוד לוותר על ההזדמנות הזאת. אני מקווה שיזכרו אותי שם לטובה, הם השאירו רושם מאוד חיובי. ואני חייב להודות לך על הליווי שלך בכל התהליך, השיחות והתמיכה שלך לכל אורך הדרך, את תותחית ואני מאוד מעריך את זה. מקווה שעוד ייצא לנו בעתיד לעבוד יחד.
DevOps Manager
כשהתחלתי בחיפוש עבודה לאחרונה היה לי חשוב לפנות לחברת השמה שתדע להתאים את היצע העבודות הרחב עם הצרכים הספציפיים שלי בצורה מיטבית, כדי להפחית את רעשי הרקע ולעזור לי לצמצם את הבחירה ולהתמקד במבחר קטן של האפשרויות המתאימות והאטרקטיביות ביותר עבורי. שמעתי דברים טובים על מדולה, וכשפניתי אליהם יערה הפכה למגייסת האישית שלי. למרות שידעתי מראש שזו חברה איכותית, הופתעתי לטובה מאיכות הגיוס בכל המישורים הקשורים בכך – היחס האישי, ההבנה של מי אני ומה אני מחפש, ומעל לכל, מבחר איכותי של משרות בחברות אטרקטיביות. יערה ליוותה אותי לאורך כל התהליך והשתתפה בהתלבטויות השונות, ובמבחן התוצאה הצליחה בענק – מצאתי מקום שאני מרגיש בו בבית ומביא בו את הפוטנציאל שלי לידי ביטוי. יש לי נסיון רב בשוק העבודה ואני יודע כמה זה לא מובן מאליו. כיום כשחברים משתפים אותי שהחליטו לחפש מקום חדש אני ממליץ להם לפנות לחברת השמה איכותית כמו מדולה, וספציפית ליערה, כדי שיקבלו יחס אישי ו"תפירת חליפה" בדיוק למידותיהם.
Backend Developer
בנות מדולה היקרות! רציתי להחמיא לכן ולהגיד שאתן אלופות אחת אחת! ממש כיף לעבוד אתכן, אתן מקצועיות בטירוף, מצליחות להבין לעומק את הפרופילים המסובכים שלנו ולקלוע למטרה. ללא ספק החברה הכי טובה שאנו עובדים איתה היום וזה ניכר בתוצאות...
Yael Shiluan
HR Recruiter
אחת החוויות המאתגרות שחוויתי היא חיפוש עבודה בזמן שאני עובד בהילוך גבוה במקום אחר. לא יכולתי להשלים את החיפוש והתהליך מיון בלי העזרה של מיטל; החל מהתזכורות ועזרה בתיאומי ראיונות וכלה בזמינות גם בשעות הפחות סבירות של היום. בעזרתה הצלחתי להמשיך את ההתקדמות בקריירה שלי.
נוי גריסרו
Mobile Team Leader
נעמה, עדינות ומקצוענות הם חלק מהתכונות הטובות שיש לנעמה. היא תדע איך לפתוח את הדלת לראיון הבא שלך וכיצד להציג אותך בצורה הכי טובה. היא תוביל בחן וביחס מאוד אישי בכל השלבים של התהליך ולא תוותר ותדחוף עד סוף תהליך החיפוש. אני ממליץ בחום להעזר בה. תודה נעמה!
Software Development Manager
את הניסיון שלי בעבודה עם חברת מדולה אפשר לסכם בכמה נקודות מרכזיות: מקצוענות על - בא לידי ביטוי ביכולת  התאמת הדרישות של החברות לניסיון של המועמדים בצורה יוצאת דופן. שירותיות - תמיד זמינות, תמיד קשובות, תמיד חושבות מה אפשר לעשותֿ/להציע יותר טוב או יותר מתאים. אכפתיות - הולכות יחד עם מועמדים, מתחילת התהליך ועד סופו עם המלצות, ותמיכה בהכנות לרעיונות. תודה שדרכנו המקצועיות השתלבו והראתן שאפשר אחרת. אפשר לעשות את העבודה שלכן בצורה מקצועית ואנושית.
אלכסיי בלטקוב
Information Security and Cloud Solutions Architect
היי שני 🙂 שמעי לא היה פשוט לחפש משרה בקורונה. גם מבחינת ראיונות מרחוק וגם מבחינת חברות שלא עושות חיים קלים (בגלל שמרחוק קשה לבחון אנשים ובגלל שהאי ודאות של הקורונה גרמה להם להקשיח תנאי קבלה). למעשה אני לא חושב שהיה בעשור האחרון זמן גרוע יותר לחפש עבודה, אבל אני שמח שפגשתי שותפים מעולים לדרך (אהם) וחברות טובות שעדיין מגייסות. שמח שאני יכול להעיד מניסיון שהדברים הטובים ששומעים עליכם (מדולה) נכונים שמח מאוד שמצאתי match מצוין ולא התפשרתי על כלום. קיבלתי את כל מה שרציתי, באחת התקופות הכי קשות לחיפוש עבודה. כמה כיף שהתעקשת לחבר ביננו תודה רבה שמח שיצא לנו לעבוד יחד, ומקווה שגם בפעם הבאה זה יקרה שוב.
QA Automation Manager
מיטל יקרה, רציתי להודות לך מקרב לב על הליווי המקצועי בתהליך מציאת העבודה.מהרגע שפניתי אליך פנו אלי מספר חברות לתפקידים שמתאימים לי.תודה על התמיכה ועל עזרה בהתלבטויות שצצו לאורך הדרך. את תותחית אמיתית!
מפתחת Backend
אני התחלתי לעבוד מול יערה ממדולה בשיא תקופת הקורונה. הוצאתי לחל״ת בזום, והתחלתי לחפש עבודה בזום. אלה היו ימים מלאי חוסר ודאות מכל הבחינות האפשריות. יערה ידעה לנווט ולעזור לי להבין מה אני רוצה וצריך, ומה לעשות כדי להגיע לשם. בסבלנות מקצועיות, ואמונה בי ובתהליך.
שלמה חוצן
Backend Developer
כבר כמה סבבי ראיונות למפתח תוכנה עברתי בקריירה ואת הסבב האחרון השלמתי הפעם באמצעות מיטל ממדולה, בפעמים קודמות זה היה עם חברות השמה אחרות. יש לי מקור להשוואה וגם כמובן ניסיתי גם בסבב הנוכחי דרך אחרים, אבל מיטל ממדולה התעלתה בהרבה מעל כולם. הרגיש שהיא ממש מלווה את התהליך בהתלהבות, באכפתיות, מזכירה לפני ראיונות, מדברת איתי אחרי, מדברת עם החברות ומשיגה מידע חשוב. עוזרת בהחלטה ובאמת כנה ואמיתית ובעלת ניסיון של שנים רבות בתחום - ידעה להתאים אותי לחברות הנכונות. לאחר שהיו לי כמה חוזים בחרתי בחברה שהגעתי אליה דרך מדולה, והיום אחרי 7 חודשים בחברה אני יודע שהפעם עשיתי את הבחירה הנכונה. הגעתי למקום טוב עם אנשים טובים ומוצר מדהים - כאשר מיטל ידעה מה אני מחפש ובהחלט הובילה אותי למקום המתאים. בדור שלנו קשה להתמיד במקום עבודה כי לא תמיד בוחרים נכון ולא תמיד יש תיאום ציפיות. שיש מי שמלווה אותך בתהליך ודואג לתיאום נכון, דואג להכיר אותך באמת ולהבין מה מתאים לך - הסיכוי שתמצא את המקום הנכון לך עולה פלאים. ובכלל, תמיד כיף לקבל שירות מאדם איכפתי, שיודע להקשיב וגם יותר להעניק את כל המידע כדי שבסוף התהליך יצלח. תודה מיטל ותודה למדולה!
נסי זגורי
Backend Developer
יערה ואני התחלנו לחפש יחד את האתגר הבא שלי. מהרגע הראשון הבנתי שזו לא עוד גייסת שמחפש לקבל את ההשמה שלה כמה שיותר מהר. יערה השקיעה זמן ומאמצים להבין מי אני, מה אני צריך, מה נכון לי כרגע לקריירה שלי, ולא פחות מזה, מה לא כדאי לי לעשות ולאן לא כדאי לי ללכת. היא ממש חשבה איך תראה הקריירה שלי בעוד שלוש וחמש שנים והחלטנו יחד מה המקום שמתאים לי. בשלבי הראיונות , יערה תמיד זכרה לאחל הצלחה, לשאול איך היה וכמובן לעזור "להניע את הגלגלים" ולבדוק שהתהליך מתקדם במקום העבודה החדש. המסר שאני רוצה להעביר הוא שיערה רואה את האדם שבמועמד ומחפשת עבורו את מה שמתאים לו. זה מה שמייצג בעיני את מדולה ובפרט את יערה , וזה כמובן מצב קלאסי של win win winלי כמועמד , למקום העבודה המגייס ולמדולה.
Backend Team Leader
נהניתי מאוד מתהליך חיפוש המשרה שעברתי עם מיטל. התהליך היה יעיל, המשרות היו רלוונטיות - זה כתוצאה של התמקדות בהעדפות ובניסיון של המועמד והכירות המקצועית של תחום ההייטק בארץ. קיבלתי תמיכה, הכוונה וטיפים רלוונטיים בכל שלב בתהליך. הפניתי את חבריי למיטל על מנת שתעזור גם להם בחיפוש משרה. אני ממליץ מאוד לעבוד עם מיטל אם חשוב לכם יחס אישי ומקצועי.
אלברט
Backend Team Leader
Meytal helped me to find a new job - she listened to my expectations and connected me with the companies I was interested in, explaining all there is to know about those companies and the process. Going on the search with her help made it much easier as she was part of basically all steps of being hired. Meytal's wisdom and experience helps her to find the way to help both sides of the recruitment process. Thank you Meytal!
Software Development Team Leader in Big company

שליחת קורות חיים

גם אם לא מצאתם משרה מתאימה

מלאו את הפרטים ואנחנו נחזור אליכם

חבר מביא חבר

המליצו לחבר על מדולה ותרוויחו גם

מלאו את הפרטים ואנחנו נחזור אליכם

הסוכן החכם שלי

מעכשיו לא תפספסו שום דבר!

מלאו את הפרטים ונשלח לכם עדכונים ומשרות חדשות מותאמות עבורכם

תודה רבה!
הטופס נשלח בהצלחה